NATINUEL BIO SOFT PHAs 8% – Nahka uuendav kreem normaalsele nahale 50ml

55,85 

Sale!

NATINUEL BIO SOFT PHAs 8% GHK-GQPR on ideaalne kreem, et võidelda naha vananemise esimeste tunnustega. See sisaldab toimeainete kompleksi, mis interakteerudes stimuleerib naha kihi taastumist. Lisaks taastab ja tugevdab Bio-Soft nahatõke väliste ärritavate ainete vastu. Sisaldab spetsiifilisi PHAs, nagu glükonolaktoon, laktobioonhape, koos spetsiaalse peptiidiga, loob ideaalse segu, mis uuendab ja regenereerib nahka ning samuti, toimides koos teiste toimeainetega, stabiliseerib optimaalse sügava ja pealiskaudse hüdratatsiooni.

NATINUEL BIO SOFT PHAs 8% – on ideaalne kreem, et võidelda naha vananemise esimeste tunnustega. See sisaldab toimeainete kompleksi, mis stimuleerib naha kihi taastumist. Lisaks taastab ja tugevdab Bio-Soft nahatõkke väliste ärritavate ainete vastu. Sisaldab spetsiifilisi PHAs, nagu glükonolaktoon, laktobioonhape, koos spetsiaalse peptiidiga, loob ideaalse segu, mis uuendab ja regenereerib nahka.

Toime:

-nahk muutub elastsemaks ja tugevamaks

-nahk muutub siledamaks

– nahka uuendav ja noorendav

Peamised aktiivsed toimeained:

PHA-d (glükonolaktoon + laktobioonhape): multifunktsionaalsed ained, mis võivad mõjutada rakkudevahelisi kontakte – corneodesmosoomid, säilitades ja taastades naha corneotsüütide optimaalse raku ainevahetuse. Samuti kaitsevad nad nahka väliste ärritavate tegurite ja vabade radikaalide struktuursete ja funktsionaalsete kahjustuste eest.

NSLE (naha lipiidide loomulik ekvivalent): soodustab lipiidkile regenereerimist ja muudab naha vastupidavamaks väliste stiimulite suhtes.

OLIGOPEPTIIT + TETRAPEPTIIT-7: Maatriksid, mis on võimelised aktiveerima teatud geene, mis on seotud IU (rakuvälise maatriksi) ja rakkude proliferatsiooni uuendamisega. See käivitab kollageeni I ja IV, fibronektiini ja GAGide (glükosaminoglükaanid) neo-sünteesi, parandab naha tooni ja elastsust.

 

NORMAALNE NAHK

Vanusega ilmnevad nahal märgatavad muutused- nahk kaotab elastsuse ja sära. Selle sarja tooted põhinevad puuviljahapetel ja peptiididel, millel on noorendav toime, aeglustades vananemisprotsessi.

See nõuab mitte ainult optimaalset raku ainevahetust ja dermise toonuse taastamist, vaid ka terve naha barjääri säilitamist ja normaliseerimist, mis on võimeline kaitsma naha alumisi kihte väliste agressorite eest.

Sellele tootekategooriale on iseloomulik optimaalsete happekontsentratsioonide (PHA, AHA) ja PH (3,8 / 3,5) olemasolu, mis on interakteerunud peptiidide ja antioksüdantidega nanokapslites, stabiilsed happelise pH piirini. Nende põhifunktsioon on epidermise raku ainevahetuse tasakaalu kontrollimine, säilitamine ja taastamine ning samal ajal stimuleerida ekstratsellulaarse maatriksi komponentide regenereerimist dermises.

 

 

 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv
etEstonian
NATINUEL BIO SOFT PHAs 8% – Nahka uuendav kreem normaalsele nahale 50ml
55,85