NATINUEL

Natinuel

“Ma usun, et tõeline professionaal kosmeetikavaldkonnas on see, kes hoiab end kursis tänapäevaste muutustega nahahoolduses ja kelle suurim väärtus on tema kliendid!

See on ainus kindel tee, valik, mis loob sellele ametile tõelise tähenduse.”
Dr.Guido Kappare (Itaalia).
Dermatoloog, A.M.I.A – Itaalia Arstide Assotsiatsiooni Esteetika Osakonna juhataja.
 
Natinueli eesmärgiks on anda tõhusat ja sihipärast abi tänapäeva naise vajadustele , kes suhtub oma ilusse ja välimusesse eneseteadlikult ja targalt.
Tänapäeval ei piisa enam sellest, et suudad hoida kontrolli all kortse, ebatasasusi nahal ja gravitatsiooni pöördumatut ajatööd : teaduslikul kosmeetikal on täiesti uus sihtmärk.
Natinuel sarja põhiomaduseks on esindada ideaalset “silda” meditsiini ja esteetika vahel, mis on saanud võimalikuks vaid seeläbi, et on ületanud vananenud mõiste “kosmeetika” ning avanud uue tutvustada esindusliku suuna Molekulaar Biotseutilise esteetika vallas.
Biotseutika annab täiesti uue tähenduse kosmeetiliste vahendite igapäevases kasutamises, mis saavutatakse struktuurse naha noorendamise teel ja mis parandab silmnähtavalt naha välimust.
Biotseutiliste preparaatide kumulatiivne tõhusus (koostoime) on teaduslikult kinnitatud. See on kosmeetiliste toodete uus liik, mis on suunatud võitlemiseks naha vananemisega:
1. Omavad kõrget biokeemilist aktiivsust ja täpset sektoriaalset mõju.
tekitavad vananemisvastast, kortse siluvat toimet, mis oma efektiivsuselt ületab kõik kosmeetilised preparaadid.
2. Stimuleerib bioloogilist noorendamist ja muutust rakkudes, samuti uuendab nii epidermist kui ka dermist.
3. Mõjutavad mbiokeemilisi mehhanisme, mis tekitavad miimilisi kortse.
 
Natinuel on uue põlvkonna biotseutiline sari, mis on loodud ja kujundatud viidates põhjalikele teadusuuringute analüüsile naha üldises vananemises (krono ja fotovananemine) ning pöörates erilist tähelepanu mitmetele bio-funktsionaalsetele ja struktuursetele muudatustele, mis tekitavad erinevaid nahaprobleeme.
Iga toode selles sarjas on oma ainulaadse struktuuri ja talle iseloomuliku bioaktiivsusega.
 
Natinuel on ka esimene bränd iluturul, kes tõi kasutusele mõiste interaktiivne: reaalne tegevus naha mikrokirurgias, töötades kõikides sisemistes konstruktsioonides , mis määravad esteetilised parameetrid tõelisele bioloogilisele noorendamisele ja naha uuendamisele.
Ostukorv
etEstonian