Teenused ja hinnad

Teenused & hinnad

Kõige populaarsemad iluteenused

Näohooldused

Väga lai valik erinevaid näo- ja seljahooldusi igas vanuses naistele ja meestele, nt: happehooldused; mesoteraapia; noorte puhastavad hooldused;  noorendavad ja sära andvad hooldused;  happekoorimised seljale ja klassikalised seljapuhastused

Pediküür ja maniküür

Maniküür ja pediküür nii naistele kui meestele; pediküür ja maniküür geellakkimisega, sh prantsuse stiilis; geelküüned

Meik ja soeng

Päeva- ja õhtumeik; kinnised ja lahtised soengud, lokid, lained; pruudisoengud ja – meigid, express meik ja lihtne soeng

Veel teenuseid

Depilatsioonid

Sääred, jalad, kaenlaalused, käed küünarnukini ja kogu pikkuses

Näomassaaž

Erinevate tehnikatega näomassaažid, kuputeraapia seljale

Kulmude ja ripsmete hooldus

Kulmude ja ripsmete keemiline värvimine, kulmude vahatamine ja kitkumine

“Ma usun, et tõeline professionaal kosmeetikavaldkonnas on see, kes hoiab end kursis tänapäevaste muutustega nahahoolduses ja kelle suurim väärtus on tema kliendid! See on ainus kindel tee, valik, mis loob sellele ametile tõelise tähenduse.”
 
Dr.Guido Kappare (Itaalia)

Korduma kippuvad küsimused

Ära sellepärast muretse! On täitsa loomulik, et ilma spetsialisti abita ei oska õiget hooldust valida. Vali nimekirjast lihtsalt üks teenus kosmeetiku nimekirjast, et aeg broneerida ja kohapeal valite koos kosmeetikuga  sobivaima lahenduse. 

See, kui kiiresti saab näonaha korda, sõltub konkreetselt probleemist ja oodatud tulemusest. Ainult kosmeetiku juures käimisest ei piisa. Väga oluline on ka kodus kasutada kvaliteetseis puhtaid koduhooldus tooteid – näo puhastuseks, niisutamiseks. 

Kindlasti ei tohi peale tugevat näohooldust randa või solaariumisse päevitama minna. Selleks, et ennetada pigmendi ja naha jume ebakõlade teket, kaitse enda näonahka igapäevaselt niisutava päikesekaitsekreemiga.

Peel & Belle salongi iluteenindajad kasutavad oma töös ainult kõrge kvaliteediga tooteid, mis on oma koostises täiesti puhtad ning toodetud vastutustundlikke tootejate poolt. Meie inimesed oskavad soovitada just sulle sobivad tooted arvestades sinu naha eripärasid ja probleemseid kohti, et saaksid maksimaalselt hea tulemuse. 

Ostukorv
etEstonian