PEEL & BELLE ilusalongis töötavad ainult omaala tipptegijad, et pakkuda parimat teenust mõnusas ja sõbralikus õhkkonnas

ANU AARMA

Kosmeetik/ Esteetilise meditsiini õde

Omandasin Tallinnna Tervishoiu Kõrgkoolis õe eriala ning 

kosmeetikuna olen töötanud üle 20 aasta. 

Töökogemus Gonsiori Ilukliinikus on andnud erinevad teadmised ja oskused eetilise meditsiini valdkonnast.

Erialaselt  huvitavad mind mesoteraapia- ja  biorevitalisatsiooni protseduurid ning nende kombineerimine näohooldustega. Olen õppinud erinevaid näomassaazi tehnikaid, mistõttu näohooldused, milledes sisaldub massaaz, on klientide vaieldamatud lemmikud. 

Hetkel jätkub elukestev õpe Hiina meditsiini terapeudi õppes kuna usun, et hiinameditsiinist on abi  haiguste ennetamisel ning organismi tasakaalus hoidmisel.

Oma oskuste ja teadmistega saan Sind aidata kui:
-Soovid parandada oma näonaha toonust, jumet või kvaliteeti
-Sind häirivad aknearmid või pigmendilaigud
– Märkad esimesi vananemis ilminguid nahal või silmaümbruses
– Soovid kogeda lõõgastavat näo-, kaela- ja dekoltee massaazi
– Soovid tunnetada kuputeraapia  leevendavat toimet kaela ja seljapingete korral
-Soovid informatsiooni esteetilise meditsiini protseduuride kohta nagu: dermaplaning, plasmateraapia, mesoniidid, botuliintoksiin või laserepilatsioon

ALJONA

Meigi-ja soengu meister
Sattusin meigi alale 2010aastal, kui sain ise oma esimest professionaalset jumestuse kogemust meigikunstinku juures ja olin sellest tulemusest nii inspireeritud! Olen läbinud mitmed koolitused maailma tipp jumestuskunstnikkutel ja pidevalt täiendan ennast sellel alal, kuna ilumaailm, inimesed ja tendentsid aina arenevad! Meigikunst on viis teha inimest õnnelikumaks! Miinu jaoks kõige suurem tänu ja see millepärast ma ikka rõõmuga seda tööd teen on see, et saan inimesi aidata ja õnnelikumaks teha!
 
Terve elu olen pühendunud loovkunstile igas variatsioonis kas joonistamise/õmblemise/tantsimise või jumestuse alal. Töö mis toimub lava taga on alati meelitanud mind, seega ettevalmistused fotosessioonideks ja pulmadeks, erinevad moe- ja tantsushowd, filmi-, reklaami ja ajakirjadega seotud projektid, töö moedisaineritega või meedia staaridega panevad mind hingama ja silmad särama! Soengute maailma avastasin endale 2018 aastal. Õhulised ja kergesti tehtud soengud on minu kirg ! Vabal ajal tegelen tantsimisega, kasvatan lapsi ja osalen IT arenduses. Suure rõõmuga ootan nii juba ammuseid, kui ka uusi kliente! Ma panen su silmad särama!

KRISTEL 

Kosmeetik

Kristel on oma töös väga täpne ja hoolikas – “Kliendid on rahul ja see teeb mind väga õnnelikuks.”

 KADI-LIIS

Küünetehnik ja kulmumeister

Minu kunagisest hobist on tänaseks väljakujunenud töö mida teen igapäev suure hoole ja armastusega. Enda pühendumust ettevõtmisesse peegeldab rõõmsameelne ja lojaane kliendibaas.

Teenustest pakun geellakkimist nii maniküürina kui ka pediküürina ja geelküünte paigaldust ning hooldust. Pakun ka kulmuteenust – nii lamineerimist kui ka kulmude värvimist henna või keemilise värviga.

Kulmude töös kasutan peamiselt BioHenna, Bronsuni ja Apraise tooteid, küünetöös Victoria Vynni, ka Angel Nailsi ja Glam Lacki tooteid.

STINA

Küünetehnik 

Maniküüri, pediküüri ja geellaki hooldused

Cärolyn
 
 Mina olen Cärolyn, 21-aastane jumestaja ja kulmutehnik. Olen jumestusega tegelenud juba 7 aastat ning kirg selle maailma vastu aina kasvab. Selle pika aja jooksul on mul välja kujunenud loomulik käekiri ja seega on soov rõhutada klintide loomulikku ilu. Kulmudega alustasin paar aastat tagasi, kuid tõsisemalt võtsin selle ette 2023 aasta alguses.
 
Teenustest pakun hetkel kulmuhooldust, kulmude lamineerimist, lash lifti, jumestust, lokisoenguid ning meigikoolitusi. Kulmuhooldustes kasutan ka kulmude kaardistamise tehnikat, sest soovin, et minu kliendid läheksid koju kulmudega, kes on omavahel õed, mitte võõrad.
 
Minu klientidele kehtib ka püsikliendiprogramm: iga 5. kulmuhooldus on püsiklientidele 50% soodsam Olen enda klientidele pühendunud ning ootan enda juurde kõiki, keda minu käekiri kõnetab.
Ostukorv
etEstonian