Korduma kippuvad küsimused

Ära sellepärast muretse! On täitsa loomulik, et ilma spetsialisti abita ei oska õiget hooldust valida. Vali nimekirjast lihtsalt üks teenus kosmeetiku nimekirjast, et aeg broneerida ja kohapeal valite koos kosmeetikuga  sobivaima lahenduse. 

See, kui kiiresti saab näonaha korda, sõltub konkreetselt probleemist ja oodatud tulemusest. Ainult kosmeetiku juures käimisest ei piisa. Väga oluline on ka kodus kasutada kvaliteetseis puhtaid koduhooldus tooteid – näo puhastuseks, niisutamiseks. 

Kindlasti ei tohi peale tugevat näohooldust randa või solaariumisse päevitama minna. Selleks, et ennetada pigmendi ja naha jume ebakõlade teket, kaitse enda näonahka igapäevaselt niisutava päikesekaitsekreemiga.

Peel & Belle salongi iluteenindajad kasutavad oma töös ainult kõrge kvaliteediga tooteid, mis on oma koostises täiesti puhtad ning toodetud vastutustundlikke tootejate poolt. Meie inimesed oskavad soovitada just sulle sobivad tooted arvestades sinu naha eripärasid ja probleemseid kohti, et saaksid maksimaalselt hea tulemuse. 

Ostukorv
etEstonian