NATINUEL OXY 100 – Siluv ja nahka uuendav kreem hapnikuga 50ml

75,11 

Sale!

NATINUEL OXY 100 on uusim osoniidipõhine kreem koos spetsiaalse peptiidiga. See konkreetne biokeemiline sünergia rikastab nahka hapnikuga.  OXY 100 kasutamisel tekib nahale hapnik, mis koos hemoglobiiniga oksüdeerib koed  lihaskihtideni välja. See kreem soodustab nahakahjustuste paranemist, noorendab ning uuendab nahka sügavuti.

NATINUEL OXY 100 on siluv osoniidipõhine kreem koos spetsiaalse peptiidiga.  Soodustab kudede rikastamist hapnikuga ning aitab kaasa erinevate haavade ja nahavigastuste paranemisele. Tugevdab naha kaitsefunktsioone ning parandab kudede verevarustust.

Toime:

-soodustab kudede rikastumist hapnikuga

-parandab mitmesuguste haavade ja nahakahjustuste paranemist

-tugevdab naha kaitsvaid funktsioone

-stimuleerib ainevahetust

-nahka uuendav ning põletikuvastane toime

Peamised aktiivsed toimeained:

OZONIDI 10%: teatav õli ja osooni segu, mis on stabiliseeritud selliselt, et see aitab nahale anda aktiivset hapnikku viisil, mis aktiveerib täielikult tänu segu erilistele omadustele. Stimuleerivad raku ainevahetust ja parandavad naha omadusi.

BIO-PEPTIDE 3%: parandab kollageeni, elastiini, proteoglükaanide, glükoosaminoglükaanide ja teiste naha maatriksi komponentide tootmist, lisaks interakteerub erinevate kataboolsete protsessidega, sekkub glükeerimisprotsessi, tugevdab endogeenset antioksüdantide süsteemi, parandab vaskulaarsust. nahka ja takistab naha põletikku (läbi interleukiini blokaadi).

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv
etEstonian
NATINUEL OXY 100 – Siluv ja nahka uuendav kreem hapnikuga 50ml
75,11