pHformula D.E.R.M.A.B.R.A.S.I.O.N. cream – happekoorija 50ml

59,40 

Sale!

pHformula DERMABRASION homecare cream on väga tõhus näokoorija, mis sisaldab erinevaid happeid nagu salitsüülhape ja retinool. Koorib pindmiselt, stimuleerib rakkude uuenemist ja silub nahka. Tõhus keratolüütiline toime, suurendab rakkude uuenemist, vähendab peenete joonte ja kortsude teket.

pHformula DERMABRASION cream on väga tõhus näokoorija, mis sisaldab erinevaid happeid nagu salitsüülhape ja retinool. Koorib pindmiselt, stimuleerib rakkude uuenemist ja silub nahka. Tõhus keratolüütiline toime, suurendab rakkude uuenemist, vähendab peenete joonte ja kortsude teket.

TOIMEAINED:
Laktobioonhape on nahka mitteärritav toimeaine, mis pärsib MMP-sid (maatriksi metalloproteinaasi ensüümid), mis lõhuvad naha rakuvälist maatriksit ja üleüldist struktuurilist terviklikkust, põhjustades sellega kortsude teket, naha lõtvumist ja teleangiektaasiat.
Salitsüülhape on tõhus keratolüütik, mis võimaldab lisatoimeainetel paremini nahka tungida.
Piimhape aitab lõhkuda desmosoome (rakkudevahelisi sidemeid), tänu millele saavad surnud naharakud hõlpsamini kooruda. Samal ajal niisutab see nahka.
Retinool reguleerib rakkude diferentseerumist. See stimuleerib kollageeni ja elastiini sünteesi ning toimib tugeva antioksüdandina.
PH-DVC™ (edastuskompleks) on pHformula preparaatides kasutatav suurepärane edastuskompleks, mis aitab toimeainetel paremini rakkudesse tungida.

TULEMUSED:
Pindmine koorimine
Tõhus keratolüütiline toime
Suurendab rakkude uuenemist
Vähendab peenete joonte ja kortsude teket

KASUTUSJUHEND:
Masseeri Dermabrasion kreem kergete liigutustega nahka 30 sekundi kuni 1 minuti jooksul. Jäta nahale 5-10 minutiks. Loputa nahk sooja veega ja patsuta kuivaks. Kanna nahale oma pHformula mask, recovery seerum või kreem.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv
etEstonian
pHformula D.E.R.M.A.B.R.A.S.I.O.N. cream – happekoorija 50ml
59,40